Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w X Zjeździe Oddziału Zachodniego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa, który odbędzie się w Częstochowie w dniach 26-28 września 2019 r.

W tym roku konferencja odbędzie się pod nazwą: DLA ZDROWIA KRĘGOSŁUPA- razem czy osobno…? Stanie się ona idealnym miejscem do wymiany doświadczeń pomiędzy środowiskiem lekarskim oraz fizjoterapeutycznym. Konferencja jest kontynuacją idei corocznych spotkań w „Zimniku” organizowanych dla środowiska chirurgów kręgosłupa. Miło mi poinformować, że w tym roku spotykamy się pierwszy raz z nowej lokalizacji, a mianowicie na terenie Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie przy ulicy Dominika Zbierskiego 2/4.

Wydarzenie stanowi okazję do nawiązania i podtrzymania naukowych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości.

Dziękuję Prelegentom za przyjęcie zaproszenia i podzielenia się swoją wiedzą.

 

Dr hab. n. med. prof. nzw. Robert Gasik

Prezydent PTChKSZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:


Gospodarze Konferencji: Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa, Stowarzyszenie SpineForum.pl

Partnerzy Konferencji: Polskie Towarzystwo Fizjoterapii (PTF), Polskie Stowarzyszenie Specjalistów Fizjoterapii (PSSF), Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie

Goście Konferencji: Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej (PTMR), Polskie Towarzystwo Neurologiczne (PTN)

Partnerzy Medyczni: szpital Vital Medic – Centrum Leczenia Kręgosłupa w Kluczborku

PATRONAT:

TERMINY:
26-28.09.2019 r. – X Zjazd Oddziału Zachodniego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa

 

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA:

Osoby zgłaszające udział w konferencji prosimy o rejestracje on-line poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.vme.edu.pl w zakładce REJESTRACJA lub przesłanie karty zgłoszeniowej wraz z potwierdzeniem dowodu wpłaty (opłata zjazdowa) mailem na adres info@vitalmedic.pl

 

IMPREZA TOWARZYSZĄCA:

Uroczysta kolacja odbędzie się w dniu 27 września 2019 r. (piątek) w Hotelu SCOUT o godz. 19.00
Kolacja jest dodatkowo płatna! Prosimy o rezerwację miejsca podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Koszt 150 zł/osoba.
Ilość miejsc ograniczona. Impreza towarzysząca nie jest finansowana ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.

 

REZERWACJA HOTELU:

Osoby zainteresowane rezerwacją miejsc noclegowych w hotelu SCOUT proszone są o dokonywanie rezerwacji wyłącznie za pośrednictwem Organizatora tj. uzupełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie lub mailem na adres info@vitalmedic.pl  Gwarantujemy Państwu miejsca noclegowe z bonifikatą. Ilość miejsc ograniczona.